Çocuk Cep Telefonu Sonunda Geldi

ffm_surreal7_vert_fpo.jpgUzun süre önce haberini yaptığımız Disney Cep Telefonu Türkiye’ye gelmedi ancak benzeri bir ürün gayet uygun bir fiyata artık ülkemizde satılıyor: Firefly, eğlenceli melodisi, 7 ayrı renkte ekran ışığı, 5 farklı animasyonu, yanıp sönen ışıkları, saydam ve değiştirilebilir kapağı, özel tasarlanan aksesuarları, dayanıklılık sağlayan özel malzemesi ve kullanım kolaylığıyla, çocukların aileleriyle iletişimini eğlenceye dönüştürüyor. Tasarımı ile büyükleri kıskandıracak “Firefly”, tüm GSM operatörleri ile uyumlu ve sadece çocuklar için üretildi.

Ebeveynlerin karşı çıkabileceği tüm özelliklerden (mesajdan, oyundan, gereksiz arama ve aranmalardan) arındırılmış Firefly Çocuk Cep Telefonu, Anne – Baba figürlü arama tuşları ile çocukların aileleriyle iletişim kurmalarını kolaylaştırarak, kendilerini güvende hissetmelerini sağlıyor. Firefly’ın çocukların ve yakınlarının can güvenliği için önemli bir özelliği daha bulunuyor. Direk 112’ye bağlanan acil durum tuşuyla hayat kurtarıcı olabiliyor.

Yalnızca anne – babaların kullanabildiği özel şifreli menüsüyle tanımlanabilen 20 numara ve isteğe bağlı olarak devreye sokulabilen arama kısıtlaması özelliğiyle çocukların telefon kullanımında aileye yaşatabileceği sorunları ortadan kaldıran Firefly, ailelerin çocuklarını her anlamda kontrol altında tutmalarına da yardımcı oluyor.

Ürünün Aldığı Ödülleri:
2006 “En İyi İcat” Ödülü – Elektronik Eşya Tüketicileri Birliği
2006 Çocuk Gücü Ödülü
2005 Chicago Athenaeum İyi Tasarım Ödülü
2005 Wireless Widgets Ödülü – Cep Telekomünikasyonları ve İnternet Birliği

Ürünün Türkçe içerikli Web Sitesine http://www.cocukceptelefonu.com adresi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Fiyatı ise sadece 169 YTL.

Kötüİdare ederİyiÇok iyiMükemmel (17 kişi değerlendirmiş, ortalama: 5 üzerinden 3,88)
Loading...
Bu Haberi Yazdır Bu Haberi Yazdır ePosta ile Gönder ePosta ile Gönder

Konu ile alakalı aklınıza ne geliyorsa şimdi GOOGLE'da arayın.

Özel Arama

2 Yorum »

  1. miray yazıyor,

    7 Ekim 2008 @ 15:58

    bu güzel değilki mesaj atamadıktan diğer kişilerle (anne babadan farklı) konuşamadıktan vb şeyleri yapamadıktan sonra ne anlamı varki koca 169 u vermeye paraya yazık aynı fiyatta gerçek telefon alırım daha iyiönceki tel birazdaha iyidi

  2. BENGİSU yazıyor,

    6 Kasım 2008 @ 11:56

    Bence bu telefon güzel değil.Mesela annenlerin görmesini istemediğiniz mesajlar yazınca ne olucak (ben biterim) hem daha demin baktığım telefon daha güzeldi

Yorum Ekle